KONTAKT

Besök eller

kontakta oss

Kontakta oss om du vill ha personlig rådgivning inom transaktion, asset management eller fastighetsutveckling.

info@realvm.se

Medarbetare

Emil Sjölund

Asset Manager & Partner

emil@realvm.se

+46 731 52 35 19

Hubert Mastej

Föräldraledig (CFO)

hubert@realvm.se

+46 707 55 59 20

Emelie Elfsson

Biträdande förvaltare

emelie@realvm.se

+46 79 100 83 63

Johan Larsson

Jurist & Asset Manager

johan@realvm.se

+46 791 02 20 05

Johanna Areskoug

Asset Manager

johanna@realvm.se

+46 709 58 66 64

Lisa Cinthio

Biträdande förvaltare

lisa@realvm.se

+46 791 02 06 06

Mats Rengstedt

VD & Partner

mats@realvm.se

+46 733 58 64 26

Mattias Bülow

Partner

mattias@realvm.se

+46 707 45 01 60

Oscar Nylander

Analytiker

oscar@realvm.se

+46 730 20 74 04

Sarah Bellqvist

Ekonomi

sarah@realvm.se

+46 735 08 27 03

Sofie Düring

Biträdande förvaltare

sofie@realvm.se

+46 709 90 49 90

Ville Karlsson

Teknisk förvaltare

ville@realvm.se

+46 733 90 77 12

Sorin Valdman

VD Vendus & Partner

sorin@venandifast.se

+46 702 95 85 92

Jens Rastad

VD Vencura & Partner

jens@venandifast.se

+46 707 25 83 59

Per Gränström

Tillfällig extern CFO

per.granstrom@klaraconsulting.se

+46 708 85 70 71

Du hittar oss på Mäster Samuelsgatan 3 i Stockholm